Svatební deník

1 položek celkem
obalka
300 Kč –17 %
250 Kč

Každá z nás chce mít svatební přípravy pod palcem, u toho nezešedivět a nerozhádat celou rodinu. Pořiď si Svatební deník v retro obalu, který nikdy nezestárne....

Kód: 51

Tištěná verze, chceš-li svatební deník fyzicky, je nápaditě řešený svatební diář s poznámkovým blokem.

Svatební diář obsahuje dvě desítky kapitol, které popisují průběh příprav jedné zasnoubené holky, která měla všeho plnou hlavu, ale vůbec si nevěděla rady, kde s plánováním svého vysněného svatebního dne začít. Pojď si projít svatební přípravy společně s ní. Provede tě od zásnub až po líbánky.

Každá kapitola svatebního deníku má za cíl tě navést na možnosti, jak se daného úkolu chopit. Nemůžeš se rozhodnout, s kým půjdeš zkoušet svatební šaty, nebo tvoje kámošky nemůžou všechny ve stejný termín? Co třeba je rozdělit, s každou jít do jiného salonu a pak to večer u Aperolu/ vína/ (doplň si správné) společně se všema probrat? Navíc budeš mít určitě hromadu fotek, nad kterýma se pak budeš ještě mockrát usmívat. A nakonec to třeba dopadne tak, že si necháš ušít šaty na míru. Kdo ví.

Součástí svatebního deníku je i online verze (tu budeš mít přístupnou ze svého počítače). Chceš se vyhnout vystříhávání cedulek se jmény svatebních hostů a zkoušet je usazovat ke stolu? Jsi tu správně, právě s takovýmdle typem úkolů ti PlánSvatby pomůže. Můžeš si tu spravovat rozpočet, vytvořit wishlist na svatební dary, vymyslet harmonogram svatebního dne a spoustu dalších administrativních úkolů, který k největší oblíbenosti zrovna nepatří.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení